Infrastruktura

Pałac „Ostojówek” to  miejsce pełne życiodajnej energii, którego źródłem jest matka natura.

Hotel

Prezentujemy jedyne w swoim rodzaju luksusowe apartamenty nad Jeziorem Białym w samym sercu Mazur. Przestronne, doskonale zlokalizowane, urządzone ze smakiem i funkcjonalne – nasze wnętrza zachwycą nawet najbardziej wymagających Gości.

Fantastyczne widoki na wody jeziora oraz panoramę mazurską zapewnią Państwu wypoczynek na najwyższym poziomie.

W Hotelu Ostojówek Conference & SPA Centre na Mazurach będziemy oferowali apartamenty w standardzie VIP, w tym także z własną keją.

Bogate wyposażenie apartamentów, duże okna prezentujące wspaniałe widoki i bliski kontakt z naturą to atuty, które z pewnością docenią osoby poszukujące wypoczynku o wysokim standardzie.

Centrum konferencyjne

Piękne zielone otoczenie, doskonała lokalizacja i najnowsze rozwiązania technologiczne tworzą idealne miejsce do organizacji wydarzeń biznesowych.

Hotel Ostojówek Conference & Spa to doskonałe miejsce na organizację wydarzeń biznesowych, od kilkuosobowych spotkań zarządu, przez konferencje, targi oraz imprezy integracyjne do kongresów i bankietów dla 1000 osób.

10 komfortowych sal konferencyjnych będą wyposażone w nowoczesne rozwiązania technologiczne. W naszym hotelu będzie również możliwość łączenia lub dzielenia poszczególnych sal, co pozwala na jeszcze bardziej elastyczne dopasowanie przestrzeni hotelu do wymagań danego wydarzenia.

Do Państwa dyspozycji udostępnimy także możliwość zorganizowania konferencji w plenerze, która będzie niezwykłą atrakcją dla Państwa Gości.

SPA

Nasze Centrum SPA oferować będzie wiele atrakcji, których wspólnym mianownikiem będzie uzyskanie równowagi między pięknym wyglądem, siłami witalnymi i spokojem wewnętrznym.

Dzięki bogatej ofercie atrakcji, jakie będą znajdowały się w naszym Centrum SPA, Goście będą mogli dobierać formy relaksu dopasowane do własnych preferencji. Wszystko to odbywać się będzie w harmonijnie zaprojektowanych wnętrzach, zapewniających intymną, relaksującą atmosferę.

Domki na wodzie

W naszym resorcie do dyspozycji Gości znajdować się będą nowoczesne, całoroczne domy z drewna usytuowane na pomostach wychodzących wprost na malownicze jezioro Białe, dzięki czemu nasi Goście będą mieli zapewniony bezpośredni dostęp do wody, oraz szereg udogodnień w tym możliwość korzystania z rowerów wodnych, kajaków czy skuterów wodnych.

Start typing and press Enter to search