O inwestycji

Centrum konferencyjno- hotelowe nad jeziorem.

Powierzchnia działki
4,8 ha

Dostęp do jeziora
90m linii brzegowej

Położenie
w samym sercu Mazur

Budynek
z latach 30-tych XX wieku

Realizacja projektu Fortem Capital S.A. polega na kontynuacji rozpoczętej już renowacji dworu, dodatkowo stworzeniu modnego, innowacyjnego i pionierskiego w Polsce kompleksu wypoczynkowego składającego się ze spa, basenu, mariny jachtowej, oraz centrum konferencyjno-biznesowego.

Dodatkową atrakcją będzie możliwość odpoczynku w całorocznych, luksusowo wyposażonych domkach znajdujących się na specjalnie skonstruowanych pomostach wychodzących na samo jezioro, na wyposażeniu których znajdować się będą min. kajaki oraz rowery i skutery wodne.

Inwestycja obejmuje:

  • Hotel
  • Centrum Konferencyjne
  • SPA
  • Domki na wodzie

Fortem Capital S.A.

Fortem Capital S.A. to unikatowy na polskim rynku zespół doświadczonych ekspertów. Stanowimy niekonwencjonalną mieszankę wyjątkowych kompetencji w branży nieruchomościowej, artystycznego talentu i awangardowego spojrzenia na rozwiązania rynku finansowego. Specjalizujemy się w zakupie, komercjalizacji, renowacji i sprzedaży lokali. Realizujemy oryginalne inwestycje i zarządzamy portfelem nieruchomości o łącznej wartości ponad 155 mln zł. W swoim portfolio mamy zarówno przedwojenne kamienice, jak i projekty deweloperskie.

Jedyne w swoim rodzaju zestawienie kwalifikacji naszego zespołu ułatwia kontrolę i realizację projektów nieruchomościowych pod kątem zarządzania i ich komercjalizowania. Stanowi gwarancję maksymalnego zysku i wysokiej jakości wykonania zadania inwestycyjnego. Mamy zaszczyt współpracować z największymi partnerami, poważnymi instytucjami finansowymi, w tym funduszami inwestycyjnymi, dzięki czemu możemy świadczyć i propagować doradztwo na najwyższym poziomie.

Start typing and press Enter to search